Historiek

2014

Winnaar herencompetitie: Sylvester
Winnaar damescompetitie: DAVO Torhout

Eindstand heren:

1. Sylvester
2. Den Tap
3. Fc Forelvissers
4. Den Nut
5. De Paljassjotters
6. Fc Ratjes
7. Aper Express
8. Immo Diemat
9. Zwarte Pieten
10. Alpha
11. Chirojongens Lichtervelde
12. Scouts Sint-Rembert
13. MVC De Vedetten
14. De Badeendjes
15. De Pottestampers
16. Scouts Stad Torhout

Eindstand dames:

1. DAVO Torhout
2. Volleybal Lichtervelde
3. Chirowietjes
4. The Glory-Stars
5. Meisjesscouts Lichtervelde
6. Pinkerbells

 

2013

Winnaar herencompetitie: FC Sylvester
Winnaar damescompetitie: DAVO Torhout

Eindstand heren:

1. FC Sylvester
2. Houtland
3. Zwarte Pieten
4. FC Forelvissers
5. Den Nut
6. Atlético HAG - Immo Diemat
7. De Mutns
8. Stemic Time Out
9. MVC Café Petrus
10. Scouts Sint-Rembert Torhout
11. DSV
12. Chirojongens Lichtervelde (aka team Terril)
13. Oranje-Zwart
14. Café Des Arts
15. KSJ Driekoningen
16. Scouts Stad Toeroet

Eindstand dames:

1. DAVO Torhout
2. FC Loucia
3. Eendracht VTL ladies
4. Meisjesscouts Lichtervelde
5. Pinkerbells
6. Girls United

 

2012

Winnaar herencompetitie: Stemic De Aster - Nostalgie
Winnaar damescompetitie: DAVO Torhout

Eindstand:

1. Stemic De Aster - Nostalgie
2. De Mutn's
3. Houtland
4. Zwarte Pieten
5. DaVo Torhout (winnaars vrouwencompetitie)
6. Het Vlaamse Huis
7. Café Petrus
8. Volleybalclub Lichtervelde
9. Café Den Nut - De Zwaan
10. Chirojongens Lichtervelde
11. De Forelvissers
12. Meisjesscouts Lichtervelde
13. Mr. T
14. Pinkerbells
15. 't Hoge
16. Atletico HAG - Immo Diemat
17. Biorijke
18. Girls United
19. Scouts Torhout Stad
20. The Little Lebowski Urban Achievers

 

2011

Winnaar herencompetitie: De Pekker Izegem
Winnaar damescompetitie: Meisjesscouts Lichtervelde

Eindstand:

1. De Pekker Izegem
2. De Mutn's
3. De Toarteklaajs
4. VV Eernegem
5. Chiro Lichtervelde
6. MEK Smoking Cue
7. MVC Café Petrus
8. HAG/Immo Diemat
9. Café des Arts
10. Oranje-Zwart
11. Café t' Hoge
12. Meisjesscouts Lichtervelde (winnaars vrouwencompetitie)
13. Passendale
14. De Wilde Wieten
15. Assebroekse Mannen
16. Scouts Torhout Stad
17. Café De Zwaan
18. Scouts The Woozy Wombats
19. FC Sylvester
20. FC. Opre Roma

 

2010

Winnaar herencompetitie: De Mutn's
Winnaar damescompetitie: Meisjesscouts Lichtervelde

Eindstand:

1. De Mutn's
2. Argenta
3. MEK United
4. Café 't Hoge
5. De Forelvissers
6. Chirojongens Lichtervelde
7. Meisjesscouts Lichtervelde (winnaars vrouwencompetitie)
8. SKV
9. Café De Zwaan
10. De Korte Wandeling
11. Immo Diemat
12. Café Des Arts
13. Scoutsjongens Ruddervoorde
14. Up de poale
15. The Filthy Fishes
16. Scoutsmeisjes Ruddervoorde
17. VK en Gidsen

 

2009

Winnaar herencompetitie: Argenta
Winnaar damescompetitie: De Sjotsters

Eindstand:

1. Argenta
2. De Mutn's
3. Chirojongens Lichtervelde
4. Immo Diemat
5. Café De Zwaan
6. Café Des Arts
7. De Pédrokes
8. De Santiboljes
9. DEMA United
10. Scouts Karel De Goede
11. KAJ jongens Lichtervelde
12. MEK United
13. De Bosklappers
14. De Sjotsters (winnaars vrouwencompetitie)
15. GTK
16. Scoutsjongens Ruddervoorde
17. Girls United
18. De Spechtjes

 

2008

Winnaar herencompetitie: De Mutn's
Winnaar damescompetitie: Girls United

Eindstand:

1. De Mutn's
2. Chirojongens Lichtervelde
3. Gysel